Yhteystiedot

 

PIRKANMAAN LIHASTAUTIYHDISTYS RY 2019

 

Puheenjohtaja, jäsenasiat, taloudenhoitaja

Marketta Ojala

Yrjölänkatu 45

37600 VALKEAKOSKI

puh. 040 7511 523

s.marketta.ojala@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja, matkavastaava

Riitta Huhtala-Vähäkuopus

Mustanportintie 10 as.22

37800 AKAA

040 7393 211

riitta.huhtala54@gmail.com

 

Sihteeri

Taru Leino

Pihlajatie 4

36200 KANGASALA

puh. 0400 777 592

tarulei23@gmail.com

 

Muut hallituksen jäsenet: 

 

Nuorisovastaava, tiedottaja

Johanna Manninen      044 2831 999  johanna.manninen87@gmail.com

 

Liikuntavastaava

Jorma Nykänen            044 0536 498  jormanyk69@gmail.com

 

Käsityövastaava

Helka Järvinen              040 3613 904  helkajarvinen@hotmail.com

 

Varajäsenet

Elina Majamaa             050 0630 868  elina-majamaa@hotmail.com

 

ALS-tukihenkilö: Jari Lammela

puh. 0400 331 738

jari.lammela@kolumbus.fi

 

Järjestösuunnittelija Marjo Luomanen

Korsholmanpuistikko 44

65100 VAASA

puh. 040 7549 716

marjo.luomanen@lihastautiliitto.fi

 

 

Ota yhteyttä